ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

مهلت واحدهای تولیدی برای ثبت‌نام دریافت تسهیلات

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران با بیان اینکه براساس تصمیمات جدید تعداد واحدهای تولیدی برای دریافت تسهیلات ۱۶هزار میلیارد تومانی افزایش یافته است، گفت: واحدهای تولیدی فقط تا پایان تیرماه امسال برای ثبت نام فرصت دارند.

به گزارش تسنیم، علی یزدانی با اشاره به اینکه در حال حاضر استانداری‌ها و خانه‌های صنعت هر استان مشغول ثبت نام واحدهای متقاضی دریافت تسهیلات برای بنگاه‌های تولیدی کوچک، متوسط و طرحهای نیمه‌تمام هستند، اظهار داشت:  واحدهای تولیدی فقط تا پایان تیرماه امسال برای ثبت نام فرصت دارند.

 

وی با بیان اینکه براساس تصمیمات تعداد واحدهای تولیدی دریافت تسهیلات 16هزار میلیاردی افزایش یافته است، افزود: قرار شده 10 هزار و 700 واحد تولیدی به‌همراه 2 هزار طرح صنعتی برای اخذ این تسهیلات ثبت نام کنند.

 

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران اضافه کرد: واحدهای مشمول دریافت این تسهیلات حتی می‌توانند بانک عامل را هم خود مشخص کنند در غیر این صورت یک بانک عامل به آنها معرفی خواهد شد. البته براساس برنامه ریزی‌ها سیستم بانکی هم یک ماه فرصت دارد تا اطلاعات فرد متقاضی را بررسی و نسبت به پرداخت این تسهیلات اقدام نماید.

 

یزدانی با اعلام اینکه این تسهیلات با همان نرخ مصوب شورای پول و اعتبار پرداخت می‌شود، گفت: البته قرار شده در راستای کاهش نرخ تسهیلات بانکی از طریق منابع کمکهای فنی و اعتباری و یا از محل تبصره 14 قانون بودجه اقداماتی برای کمک به واحدهای تولیدی انجام شود.

[ منبع این خبر سایت رجانیوز، اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت رجانیوز، اقتصادی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها از طریق ایمیل h_a.1992@yahoo.com در ارتباط باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده