ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

برگزاری چهارمین نشست پیگیری فیش‌های حقوقی نامتعارف

برگزاری چهارمین نشست پیگیری فیش‌های حقوقی نامتعارف

نظرات حاضران در جلسات بررسی فیش‌های حقوقی نامتعارف در مرکز پژوهش‌های مجلس در چهارمین نشست آن جمع بندی شد و گزارش نهایی آن به مجلس شورای اسلامی ارائه خواهد شد.

به گزارش ایلنا، درپی ماموریت علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی به مرکز پژوهش‌های مجلس جهت بررسی عوامل پرداخت‌های غیرمتعارف به برخی مدیران و مسئولان، چهارمین نشست بررسی دلایل پرداخت این مبالغ و ارزیابی راهکارهای جلوگیری از تکرار آن عصر امروز (چهارشنبه ۹ تیر ماه) با حضور کاظم جلالی رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس در محل این مرکز برگزار شد.

شایان ذکر است در این نشست همچنین محمدکاظم اسدیان مدیرکل نظارت و بازرسی امور بانک و بیمه سازمان بازرسی کل کشور، عبدالعلی زارعیان جهرمی سرپرست دفتر حقوقی و حمایت از تولید و سرمایه گذاری سازمان بازرسی کل کشور، محمد قاسمی معاون پژوهش‌های اقتصادی و جمعی از کار‌شناسان و پژوهشگران مرکز پژوهش‌های مجلس حضور داشتند.

گفتنی است در چهارمین نشست پیگیری فیش‌های حقوقی غیرمتعارف، پیش‌نویس پیشنهادات مطرح شده در جلسات قبلی با حضور نمایندگان، سازمان بازرسی کل کشور، دیوان محاسبات، کمیسیون اصل ۹۰ قانون اساسی و مرکز پژوهش‌های مجلس، بررسی و مورد ارزیابی قرار گرفت.

همچنین در ادامه این نشست نمایندگان کارگروه بررسی فیش‌های حقوقی غیرمتعارف، نظرات و پیشنهادات خود در راستای کارآمد‌تر کردن این پیش‌نویس را ارائه کردند.

گفتنی است در این نشست پیش‌نویس پیشنهادات مطرح شده پس از ارائه، جمع‌بندی شد و مقرر گردید تا براساس آن گزارشی نیز تهیه، تدوین و به مجلس شورای اسلامی ارائه شود.

[ منبع این خبر سایت ایلنا، سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایلنا، سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها از طریق ایمیل h_a.1992@yahoo.com در ارتباط باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده