ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

دختر تنها محاكمه مي‌شود

پرونده دختر جوان كه متهم است مردي ميانسال را در خانه‌اش به قتل رسانده در دادگاه كيفري استان تهران بررسي مي‌شود. به گزارش خبرنگار ما، 11 آذرماه سال قبل بود كه قاضي محسن ‌مدير روستا، بازپرس ويژه قتل از قتل مردي ميانسال در آپارتماني در تهرانپارس با خبر و در محل حاضر شد. جسد متعلق به مردي 42 ساله به نام منصور بود كه با ضربه چاقوي ميوه‌خوري به قلبش جان خود را از دست داده بود. خيلي زود مشخص كه منصور ساعتي قبل از حادثه به عنوان ميهمان وارد خانه مادر و دختر شده بود. بعد از انتقال جسد به پزشكي قانوني، مادر و دختر به دستور بازپرس بازداشت شدند. دختر جوان در اولين تحقيقات به قتل اقرار كرد و در شرح ماجرا گفت: من بعد از جدايي پدر و مادرم به تنهايي زندگي مي‌كنم. منصور از دوستان خانوادگي ما بود و به خانه من رفت و آمد داشت. خيلي از همسايه‌ها فكر مي‌كردند كه او پدرم است كه گاهي به من سركشي مي‌كند. امروز در حالي كه مادرم به ديدنم آمده بود، منصور هم وارد خانه شد. من در اتاقم بودم كه ناگهان وارد شد و به من حمله كرد. علت اين كارش را نفهميدم. او وضعيت عادي نداشت به خاطر همين به او اعتراض كردم. مادرم با صداي مشاجره به كمكم آمد و من را از اتاق بيرون برد. بعد به اتاق خودم رفتم و در را بستم، اما ديدم كه از بالكن وارد شد و دوباره حمله كرد.

من هم چاقوی ميوه‌خوري را برداشتم و خواستم جلو نيايد اما توجه نكرد و تيغه چاقو به قلبش فرو رفت و كشته شد.  بعد از اقرار دختر 20 ساله، او صحنه جرم را بازسازي كرد. با كامل شدن بررسي‌ها قاضي مدير روستا دختر جوان را به اتهام قتل عمد مجرم شناخت و كيفرخواست عليه او صادر كرد. پرونده به زودي در دادگاه كيفري شماره يك استان تهران بررسي مي‌شود.

[ منبع این خبر سایت جوان آنلاین، اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت جوان آنلاین، اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها از طریق ایمیل h_a.1992@yahoo.com در ارتباط باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده