ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

مقصران حادثه اتوبوس حامل سربازان اعلام شدند

راننده اتوبوس، شركت مسافربري و راهداري در حادثه سقوط مرگبار اتوبوس سربازان به دره كه مرگ 20 نفر را رقم زده است،‌ مقصر شناخته شدند. سرهنگ كسري سيروسي، فرمانده پليس راه شمال فارس گفت: براساس تحقيقات انجام شده، راننده 50 درصد و شركت مسافربري و راهداري شهرستان ني ريز هر كدام 25 درصد مقصر شناخته شدند.
وي ادامه داد: راننده اين اتوبوس، داراي دفترچه جلد قرمز بوده است. جلد دفترچه رانندگان آبي رنگ است و آن دسته از رانندگاني كه چندين تخلف حادثه‌ساز انجام دهند و نمره منفي آنها بيش از 30 شود، دفترچه جلد قرمز دريافت خواهند كرد و با اولين تخلف حادثه‌ساز دفترچه آنها ضبط و حق رانندگي از آنها سلب مي‌شود.  سرهنگ سيروسي بريدن ترمز در اين حادثه را منتفي اعلام كرد و ادامه داد: به دليل سرعت زياد و استفاده پي در پي از ترمز، سيستم ترمز كارايي خود را از دست داده بود كه همين موضوع منجر به سقوط اتوبوس به دره شد.
وي افزود: اگر گاردريل كنار جاده مقاومت بيشتري داشت و ايمن‌سازي مناسبت‌تري صورت گرفته بود، شايد اين اتفاق رخ نمي‌داد.  سقوط اتوبوس حامل سربازان ليسانس وظيفه به دره‌اي حوالي شهرستان ني‌ريز كه روز چهارشنبه دوم تيرماه اتفاق افتاد، مرگ 13 سرباز و 7 مسافر ديگر را رقم زد.

[ منبع این خبر سایت جوان آنلاین، اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت جوان آنلاین، اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها از طریق ایمیل h_a.1992@yahoo.com در ارتباط باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده