گزارش تمرین تیم پرسپولیس

گزارش تمرین تیم پرسپولیس

تمرین تیم فوتبال پرسپولیس در نوبت عصر از ساعت 17:50 امروز (چهارشنبه) در ورزشگاه شهید کاظمی برگزار شد

به گزارش ایلنا، تمرین تیم فوتبال پرسپولیس در نوبت عصر از ساعت 17:50 امروز (چهارشنبه) در ورزشگاه شهید کاظمی برگزار شد که بازیکنان پس از ورود به زمین زیر نظر مربی بدنسازی به حرکات کشکشی و نرمشی پرداختند.

*هواداران پرسپولیس قبل از ورود به ورزشگاه، باتوجه جدایی مهدی طارمی و رامین رضاییان ناراحت بودند و مدام در خصوص اینکه چرا این بازیکنان پرسپولیس را ترک کردند با هم صحبت می‌کردند.

*حدود هزار و 200 نفر از هواداران پرسپولیس در تمرین امروز تیم‌شان حاضر بودند و به حمایت از برانکو و بازیکنان پرسپولیس پردختند. در ضمن آنها بنری در دست داشتند که روی آن با کنایه به مهدی طارمی و رامین رضاییان نوشته بود هر کسی لیاقت پوشیدن پیراهن پرسپولیس را ندارد.

*قبل از آغاز تمرین چند تن از لیدرهای پرسپولیس به خاطر جدایی طارمی و رضاییان به هواداران دلداری می‌دادند و به آنها می‌گفتند که «این دو بازیکن هیچ وقت بزرگتر از پرسپولیس نیستند. پرسپولیس بازیکنانی چون عابدزاده، کریمی و علی پروین داشت که حاضر بودند به خاطر پیراهن این تیم هر کاری انجام بدهند».

*در حاشیه تمرین امروز پرسپولیس تنش بین هواداران بسیار زیاد بود. عده‌ای علیه طارمی و رضاییان شعار می‌دادند و عده‌‌ای دیگر هم فقط پرسپولیس را تشویق می‌کردند.

*بازیکنان پس از حرکات کششی و نرمشی زیر نظر برانکو به دو گروه تقسیم شدند و به کارهای حفظ توپ و کارهای ترکیبی در یک فضای کوچک پرداختند.

*محمد انصاری، مدافع چپ پای پرسپولیس که با تشخیص برانکو باید به صورت اختصاصی تمرین کند، امروز در تمرین پرسپولیس حاضر شد و زیر نظر پزشک تیم اختصاصی تمرین کرد.

*در تمرین امروز پرسپولیس دو بازیکن از امیدهای این تیم در تمرین حاضر بودند.

*دروازه‌بان‌ها امروز زیر نظر مربی‌ دروازه‌بان‌ها تمرینات اختصاصی کردند.

*بخش بعدی تمرین پرسپولیس، تمرین تاکتیکی بود. بازیکنان در یک فضای کم رو به کارهای دفاعی و هجومی آوردند و سپس مجدداً زیر نظر برانکو در دو دروازه بزرگ این بار هم در یک فضای کوچک تمرینات تاکتیکی را مرور کردند.

*صادق محرمی، بازیکن جدید پرسپولیس امروز دومین جلسه تمرین خود را با تیم پرسپولیس پشت سر گذاشت.

*پس از پایان تمرین، زمانی که هواداران قصد خروج از ورزشگاه را داشتند بین آنها درگیری لفظی به وجود آمد که با وساطت لیدرهای پرسپولیس این موضوع قائله پیدا کرد.

*پایان بخش تمرینات پرسپولیس فوتبال درون تیمی بود.

* تمرین فردای پرسپولیس در زمین شهید کاظمی برگزار خواهد شد و سپس بازیکنان روز جمعه برای برگزاری اردوی آماده‌سازی خود راهی کشور اوکراین خواهند شد.

 

[ منبع این خبر سایت ایلنا، ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «گزارش تمرین تیم پرسپولیس» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایلنا، ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغاتX