ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

مديران آموزش عالي خيلي مراقب باشيد!

دانشگاه بايد انقلابي باشد، دانشجو بايد انقلابي باشد، دانشجو بايد يك مسلمان مجاهد في‌سبيل‌الله باشد؛ به اين سمت بايد هدايت بكنند. مسئولان دانشگاه اعمّ از مديران، مديران ارشد، مديران وزارتي تا استاد كه داخل كلاس است و با دانشجو روبه‌رو است، وظيفه‌شان اين است كه در اين مجموعه‌ چالشي دانشگاه، سعي كنند اين چالش‌ها را هدايت كنند به سمت آن چيزهايي كه به مباني انقلاب منتهي مي‌شود، به هد‌ف‌هاي انقلاب منتهي مي‌شود؛ يعني جوان را انقلابي بار بياورند. در جمله‌اي كوتاه: دانشگاه بايد انقلابي باشد، دانشجو بايد انقلابي باشد، دانشجو بايد يك مسلمان مجاهد في‌سبيل‌الله باشد؛ به اين سمت بايد هدايت بكنند. من گاهي البته گزارش‌هايي دارم كه عكس اين را نشان مي‌دهد. و من اين را به آقاياني كه اينجا تشريف دارند - مسئولان و مديران آموزش‌عالي- عرض مي‌كنم: شماها خيلي مسئوليد، خيلي بايد مراقب باشيد؛ مراقب باشيد محيط دانشگاه يك جايگاهي نشود براي واگرايي از انقلاب و مفاهيم انقلاب و ارزش‌هاي انقلاب، از تدين، از انقلابي‌گري، از ياد و نام امام بزرگوار؛ اين جزو الزامات حتمي است.

29 خرداد 1395

[ منبع این خبر سایت جوان آنلاین، اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت جوان آنلاین، اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها از طریق ایمیل h_a.1992@yahoo.com در ارتباط باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده