رگبار و رعد و برق دربرخی از مناطق غربی کشور

در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه به دلیل گذر امواج کم دامنه تراز میانی جو در ساعات بعد از ظهر و اوایل شب برای بخش هایی از شمال شرق، شرق و برخی مناطق شمال غرب کشور افزایش ابر، رگبار باران، گاهی رعد و برق و وزش باد شدید موقت و در برخی نقاط باد و گرد و خاک پیش بینی می شود. به گزارش ایرنا، از بعد از ظهر امروز(چهارشنبه) و در روزهای پنجشنبه و جمعه این هفته با شمالی شدن جریانات بر روی دریای خزر، در غرب سواحل دریای خزر و استان اردبیل افزایش ابر، بارش باران، گاهی رعد و برق و وزش باد پیش بینی می شود. این شرایط در روز شنبه آینده برای شرق سواحل خزر نیز روی خواهد داد. همچنین امروز و فردا با تشکیل متناوب توده گرد و خاک بر روی کشور عراق و حرکت آن به نیمه غربی و بخش هایی از مرکز کشور شاهد پدیده گرد و خاک و کاهش کیفیت هوا خواهیم بود.با ورود پدیده گرد و خاک به کشور، روز پنجشنبه گرد و غبار در مناطق شمالغرب، غرب، جنوب غرب و بتدریج با غلظت کمتر در نواحی مرکزی و دامنه های جنوبی البرز و در اوایل وقت روز جمعه این هفته شرایط گرد و غبار برای مناطق مرکزی، دامنه های جنوبی البرز، جنوب غرب کشور پیش بینی می شود. در بعد از ظهر و شامگاه روزهای پنجشنبه و جمعه این هفته، وزش بادهای نسبتا شدید در نیمه شرقی کشور در برخی مناطق باعث تولید گرد و خاک خواهد شد و خلیج فارس و شرق دریای عمان بعد از ظهر چهارشنبه و روز پنجشنبه و دریای خزر روز پنجشنبه و جمعه صبح مواجی خواهد بود.

[ منبع این خبر سایت رجانیوز، اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «رگبار و رعد و برق دربرخی از مناطق غربی کشور» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت رجانیوز، اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغاتX