ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

رگبار و رعد و برق دربرخی از مناطق غربی کشور

در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه به دلیل گذر امواج کم دامنه تراز میانی جو در ساعات بعد از ظهر و اوایل شب برای بخش هایی از شمال شرق، شرق و برخی مناطق شمال غرب کشور افزایش ابر، رگبار باران، گاهی رعد و برق و وزش باد شدید موقت و در برخی نقاط باد و گرد و خاک پیش بینی می شود. به گزارش ایرنا، از بعد از ظهر امروز(چهارشنبه) و در روزهای پنجشنبه و جمعه این هفته با شمالی شدن جریانات بر روی دریای خزر، در غرب سواحل دریای خزر و استان اردبیل افزایش ابر، بارش باران، گاهی رعد و برق و وزش باد پیش بینی می شود. این شرایط در روز شنبه آینده برای شرق سواحل خزر نیز روی خواهد داد. همچنین امروز و فردا با تشکیل متناوب توده گرد و خاک بر روی کشور عراق و حرکت آن به نیمه غربی و بخش هایی از مرکز کشور شاهد پدیده گرد و خاک و کاهش کیفیت هوا خواهیم بود.با ورود پدیده گرد و خاک به کشور، روز پنجشنبه گرد و غبار در مناطق شمالغرب، غرب، جنوب غرب و بتدریج با غلظت کمتر در نواحی مرکزی و دامنه های جنوبی البرز و در اوایل وقت روز جمعه این هفته شرایط گرد و غبار برای مناطق مرکزی، دامنه های جنوبی البرز، جنوب غرب کشور پیش بینی می شود. در بعد از ظهر و شامگاه روزهای پنجشنبه و جمعه این هفته، وزش بادهای نسبتا شدید در نیمه شرقی کشور در برخی مناطق باعث تولید گرد و خاک خواهد شد و خلیج فارس و شرق دریای عمان بعد از ظهر چهارشنبه و روز پنجشنبه و دریای خزر روز پنجشنبه و جمعه صبح مواجی خواهد بود.

[ منبع این خبر سایت رجانیوز، اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت رجانیوز، اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها از طریق ایمیل h_a.1992@yahoo.com در ارتباط باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده