شعله های مقاومت و انتفاضه، حیات ننگین اشغالگران قدس را در برگرفته است

ستاد كل نيروهاي مسلح در بيانيه‌اي با دعوت از آحاد ملت ايران براي حضور حماسي و انقلابي در راهپيمايي روز جهاني قدس گفتمان انقلاب اسلامي را عامل ظهور گفتمان انتفاضه و مولد نيروي قدرتمند ضدصهيونيستي در متن حماسه مقاومت ملت فلسطين دانست. ستاد كل نيروهاي مسلح در بيانيه‌اي با دعوت از آحاد ملت ايران براي حضور حماسي و انقلابي در راهپيمايي روز جهاني قدس گفتمان انقلاب اسلامي را عامل ظهور گفتمان انتفاضه و مولد نيروي قدرتمند ضدصهيونيستي در متن حماسه مقاومت ملت فلسطين دانست.
به گزارش «جوان»، در بخشي از اين بيانيه آمده است: ابتكار راهبردي و تاريخ‌ساز حضرت امام خميني(ره) در نامگذاري آخرين جمعه ماه مبارك رمضان به عنوان روز جهاني قدس و فرصت‌سازي هوشمندانه و تمام عيار براي توليد مقاومت ضدصهيونيستي و اعلام برائت جهاني از اسرائيل غاصب و حمايت از ملت فلسطين با گذشت 37 سال همچنان چالش حل ناشدني نظام سلطه و صهيونيسم به شمار مي‌رود.
اين بيانيه مي‌افزايد: به‌رغم تلاش‌هاي جديد همه‌جانبه و توطئه‌هاي گوناگون و دام‌هاي ناموفق سازش، شعله‌هاي مقاومت و انتفاضه فلسطين و حمايت امت اسلامي، گسترده‌تر از گذشته حيات ننگين، اشغالگران قدس شريف را در بر گرفته و آرمان آزادي بيت‌المقدس و ملت فلسطين و نابودي رژيم جعلي و جلاد صهيونيستي مسئله اصلي و اول جهان اسلام محسوب مي‌شود.
در ادامه اين بيانيه عمق راهبردي پيام انقلاب اسلامي چالش گريزناپذير امريكا و رژيم صهيونيستي قلمداد و تصريح شده است: ترديدي نيست آنچه در دهه اخير باعث بر هم خوردن معادلات منطقه و شكست‌هاي زنجيره‌اي رژيم‌صهيونيستي برابر حزب‌الله لبنان و حماس فلسطين و در عرصه‌هاي نوين و آنچه در عراق، سوريه و يمن به منصه ظهور رسيده رؤياي امنيت اسرائيل و تداوم اشغالگري را باطل و با شتاب گرفتن روند اضمحلال و محو كامل اسرائيل غاصب نويدبخش جشن پيروزي ملت فلسطين و آزادي قدس شريف در آينده‌اي نه چندان دور شده است.
اين بيانيه حمايت از فلسطين و مقاومت اسلامي را مبتني بر مباني اعتقادي و آموزه‌هاي ديني و از محوري‌ترين مؤلفه‌هاي سياست خارجي جمهوري اسلامي قلمداد و تصريح كرده است: حمايت جمهوري اسلامي از فلسطين و گفتمان انتفاضه و مقاومت اسلامي، متكي بر ارزش‌ها و باورهايي كه ريشه در اسناد بالادستي انقلاب اسلامي مانند قرآن، نهج‌البلاغه، معارف ديني، تعاليم ائمه اطهار(ع)، قانون اساسي، مواضع و ديدگاه‌هاي حضرت امام(ره) و مقام معظم رهبري (مدظله‌العالي) دارا بوده و در راستاي عقلانيت و منافع ملي جهان اسلام در دستور اقدام و عمل قرار داشته است كه پيامدهاي آن متضمن عمق راهبردي گفتمان انقلاب اسلامي و پيش‌روندگي ممتاز نظام و امت اسلامي در عرصه جهاني شده است.
اين بيانيه در پايان با گراميداشت ياد و خاطره معمار كبير انقلاب اسلامي و مبتكر روز جهاني قدس و تأكيد بر لزوم پيگيري راهبردها و منويات خلف صالح ايشان امام خامنه‌اي عزيز (مدظله‌العالي) در پيگيري آرمان آزادي قدس و گسترش گفتمان انتفاضه و مقاومت در كرانه باختري و دعوت از آحاد ملت ايران براي حضور پرشور و يكپارچه در راهپيمايي سراسري روز جهاني قدس آورده است: خانواده بزرگ نيروهاي مسلح و آحاد ايرانيان غيور و غيرتمند همراه با ساير ملل مسلمان در اقصي نقاط عالم با حضور حماسي و انقلابي، ضمن نمايش وحدت و اتحاد خود در حمايت از ملت فلسطين و برائت از رژيم اشغالگر قدس و حاميان غربي و عربي آن تأكيد خواهند كرد تنها راه حل مسئله فلسطين، بازگشت آوارگان فلسطيني از اقصي نقاط جهان و برگزاري يك همه‌پرسي فراگير و آزاد براي تعيين سرنوشت آينده اين كشور بوده و هر راهكار ديگر توطئه‌اي براي تداوم حيات اهريمني دولت جعلي اسرائيل به شمار مي‌رود.

[ منبع این خبر سایت جوان آنلاین، سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «شعله های مقاومت و انتفاضه، حیات ننگین اشغالگران قدس را در برگرفته است» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت جوان آنلاین، سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغاتX