ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

شعله های مقاومت و انتفاضه، حیات ننگین اشغالگران قدس را در برگرفته است

ستاد كل نيروهاي مسلح در بيانيه‌اي با دعوت از آحاد ملت ايران براي حضور حماسي و انقلابي در راهپيمايي روز جهاني قدس گفتمان انقلاب اسلامي را عامل ظهور گفتمان انتفاضه و مولد نيروي قدرتمند ضدصهيونيستي در متن حماسه مقاومت ملت فلسطين دانست. ستاد كل نيروهاي مسلح در بيانيه‌اي با دعوت از آحاد ملت ايران براي حضور حماسي و انقلابي در راهپيمايي روز جهاني قدس گفتمان انقلاب اسلامي را عامل ظهور گفتمان انتفاضه و مولد نيروي قدرتمند ضدصهيونيستي در متن حماسه مقاومت ملت فلسطين دانست.
به گزارش «جوان»، در بخشي از اين بيانيه آمده است: ابتكار راهبردي و تاريخ‌ساز حضرت امام خميني(ره) در نامگذاري آخرين جمعه ماه مبارك رمضان به عنوان روز جهاني قدس و فرصت‌سازي هوشمندانه و تمام عيار براي توليد مقاومت ضدصهيونيستي و اعلام برائت جهاني از اسرائيل غاصب و حمايت از ملت فلسطين با گذشت 37 سال همچنان چالش حل ناشدني نظام سلطه و صهيونيسم به شمار مي‌رود.
اين بيانيه مي‌افزايد: به‌رغم تلاش‌هاي جديد همه‌جانبه و توطئه‌هاي گوناگون و دام‌هاي ناموفق سازش، شعله‌هاي مقاومت و انتفاضه فلسطين و حمايت امت اسلامي، گسترده‌تر از گذشته حيات ننگين، اشغالگران قدس شريف را در بر گرفته و آرمان آزادي بيت‌المقدس و ملت فلسطين و نابودي رژيم جعلي و جلاد صهيونيستي مسئله اصلي و اول جهان اسلام محسوب مي‌شود.
در ادامه اين بيانيه عمق راهبردي پيام انقلاب اسلامي چالش گريزناپذير امريكا و رژيم صهيونيستي قلمداد و تصريح شده است: ترديدي نيست آنچه در دهه اخير باعث بر هم خوردن معادلات منطقه و شكست‌هاي زنجيره‌اي رژيم‌صهيونيستي برابر حزب‌الله لبنان و حماس فلسطين و در عرصه‌هاي نوين و آنچه در عراق، سوريه و يمن به منصه ظهور رسيده رؤياي امنيت اسرائيل و تداوم اشغالگري را باطل و با شتاب گرفتن روند اضمحلال و محو كامل اسرائيل غاصب نويدبخش جشن پيروزي ملت فلسطين و آزادي قدس شريف در آينده‌اي نه چندان دور شده است.
اين بيانيه حمايت از فلسطين و مقاومت اسلامي را مبتني بر مباني اعتقادي و آموزه‌هاي ديني و از محوري‌ترين مؤلفه‌هاي سياست خارجي جمهوري اسلامي قلمداد و تصريح كرده است: حمايت جمهوري اسلامي از فلسطين و گفتمان انتفاضه و مقاومت اسلامي، متكي بر ارزش‌ها و باورهايي كه ريشه در اسناد بالادستي انقلاب اسلامي مانند قرآن، نهج‌البلاغه، معارف ديني، تعاليم ائمه اطهار(ع)، قانون اساسي، مواضع و ديدگاه‌هاي حضرت امام(ره) و مقام معظم رهبري (مدظله‌العالي) دارا بوده و در راستاي عقلانيت و منافع ملي جهان اسلام در دستور اقدام و عمل قرار داشته است كه پيامدهاي آن متضمن عمق راهبردي گفتمان انقلاب اسلامي و پيش‌روندگي ممتاز نظام و امت اسلامي در عرصه جهاني شده است.
اين بيانيه در پايان با گراميداشت ياد و خاطره معمار كبير انقلاب اسلامي و مبتكر روز جهاني قدس و تأكيد بر لزوم پيگيري راهبردها و منويات خلف صالح ايشان امام خامنه‌اي عزيز (مدظله‌العالي) در پيگيري آرمان آزادي قدس و گسترش گفتمان انتفاضه و مقاومت در كرانه باختري و دعوت از آحاد ملت ايران براي حضور پرشور و يكپارچه در راهپيمايي سراسري روز جهاني قدس آورده است: خانواده بزرگ نيروهاي مسلح و آحاد ايرانيان غيور و غيرتمند همراه با ساير ملل مسلمان در اقصي نقاط عالم با حضور حماسي و انقلابي، ضمن نمايش وحدت و اتحاد خود در حمايت از ملت فلسطين و برائت از رژيم اشغالگر قدس و حاميان غربي و عربي آن تأكيد خواهند كرد تنها راه حل مسئله فلسطين، بازگشت آوارگان فلسطيني از اقصي نقاط جهان و برگزاري يك همه‌پرسي فراگير و آزاد براي تعيين سرنوشت آينده اين كشور بوده و هر راهكار ديگر توطئه‌اي براي تداوم حيات اهريمني دولت جعلي اسرائيل به شمار مي‌رود.

[ منبع این خبر سایت جوان آنلاین، سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت جوان آنلاین، سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها از طریق ایمیل h_a.1992@yahoo.com در ارتباط باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده