ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

امريکا مأمور فشارهاي حقوق بشري عليه ايران است

دبير کميسيون امنيت ملي و سياست خارجي مجلس، با اشاره به تقسيم کار صورت گرفته توسط غربي‌ها گفت: وظيفه ژست‌هاي حقوق بشري و فشار بر کشورهايي مانند ايران برعهده امريکا و کانادا گذاشته شده است. محمدجواد جمالي‌نوبندگاني در گفت‌وگو با مهر با اشاره به سابقه اقدامات ضدبشري دولت ايالات متحده امريکا عليه دولت و ملت ايران اظهار داشت: مقوله حقوق بشر مانند بسياري از مسائل مثبت و مفيد، براي دولت‌هاي استکباري از جمله دولت ايالات متحده امريکا به يک دستاويز و ابزار براي اهداف خاص آنها تبديل شده است. وي ادامه داد: در بلوک غرب نوعي تقسيم کار غيررسمي صورت گرفته که بر اساس آن برخي نقش‌ها را به برخي کشورها واگذار کرده‌اند، از جمله ژست‌هاي حقوق بشري و فشار بر کشورهاي آزاد و مستقل مانند ايران، برعهده کانادا و امريکا گذاشته شده و توسط اين دو دولت دنبال مي‌شود. 

دبير کميسيون امنيت ملي و سياست خارجي مجلس با اشاره به تقسيم‌بندي تروريسم به خوب و بد توسط قدرت‌هاي استکباري غربي گفت: آنها علاوه بر اين، از پديده‌هايي مانند حقوق بشر نيز تعاريف دو يا چندگانه‌اي ارائه مي‌دهند، در حالي که حرف ما اين است که اگر حقوق بشر خوب است و تروريسم بد است، اين موضوع بايد در همه جاي دنيا از جمله در عراق، سوريه و يمن حاکم باشد. جمالي با اشاره به سابقه اقدامات تروريستي عليه ملت ايران به پشتوانه امريکايي‌ها اظهار داشت: در سال ۱۳۶۰ تروريسم ارکان نظام جمهوري اسلامي را هدف قرار داد و اگر ياري خداوند و رهبري امام(ره) نبود، معلوم نبود که چه سرنوشتي براي کشور اتفاق مي‌افتاد، اين در حالي است که از ششم تير تا هشتم شهريور ۶۰ بيشترين ضربات را از تروريسم خورديم و علاوه بر آن، دهها هزار نفر از مردم عادي کوچه و خيابان نيز قرباني اقدامات تروريستي گروهک‌ها شدند.

[ منبع این خبر سایت جوان آنلاین، سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت جوان آنلاین، سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها از طریق ایمیل h_a.1992@yahoo.com در ارتباط باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده