امريکا مأمور فشارهاي حقوق بشري عليه ايران است

دبير کميسيون امنيت ملي و سياست خارجي مجلس، با اشاره به تقسيم کار صورت گرفته توسط غربي‌ها گفت: وظيفه ژست‌هاي حقوق بشري و فشار بر کشورهايي مانند ايران برعهده امريکا و کانادا گذاشته شده است. محمدجواد جمالي‌نوبندگاني در گفت‌وگو با مهر با اشاره به سابقه اقدامات ضدبشري دولت ايالات متحده امريکا عليه دولت و ملت ايران اظهار داشت: مقوله حقوق بشر مانند بسياري از مسائل مثبت و مفيد، براي دولت‌هاي استکباري از جمله دولت ايالات متحده امريکا به يک دستاويز و ابزار براي اهداف خاص آنها تبديل شده است. وي ادامه داد: در بلوک غرب نوعي تقسيم کار غيررسمي صورت گرفته که بر اساس آن برخي نقش‌ها را به برخي کشورها واگذار کرده‌اند، از جمله ژست‌هاي حقوق بشري و فشار بر کشورهاي آزاد و مستقل مانند ايران، برعهده کانادا و امريکا گذاشته شده و توسط اين دو دولت دنبال مي‌شود. 

دبير کميسيون امنيت ملي و سياست خارجي مجلس با اشاره به تقسيم‌بندي تروريسم به خوب و بد توسط قدرت‌هاي استکباري غربي گفت: آنها علاوه بر اين، از پديده‌هايي مانند حقوق بشر نيز تعاريف دو يا چندگانه‌اي ارائه مي‌دهند، در حالي که حرف ما اين است که اگر حقوق بشر خوب است و تروريسم بد است، اين موضوع بايد در همه جاي دنيا از جمله در عراق، سوريه و يمن حاکم باشد. جمالي با اشاره به سابقه اقدامات تروريستي عليه ملت ايران به پشتوانه امريکايي‌ها اظهار داشت: در سال ۱۳۶۰ تروريسم ارکان نظام جمهوري اسلامي را هدف قرار داد و اگر ياري خداوند و رهبري امام(ره) نبود، معلوم نبود که چه سرنوشتي براي کشور اتفاق مي‌افتاد، اين در حالي است که از ششم تير تا هشتم شهريور ۶۰ بيشترين ضربات را از تروريسم خورديم و علاوه بر آن، دهها هزار نفر از مردم عادي کوچه و خيابان نيز قرباني اقدامات تروريستي گروهک‌ها شدند.

[ منبع این خبر سایت جوان آنلاین، سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «امريکا مأمور فشارهاي حقوق بشري عليه ايران است» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت جوان آنلاین، سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغاتX