ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

کشتی گیر زنجانی المپیکی شد

میثم نصیری به عنوان نماینده وزن 65 کیلوگرم کشتی آزاد ایران در رقابت‌های المپیک انتخاب شد. صراط: میثم نصیری به عنوان نماینده وزن 65 کیلوگرم کشتی آزاد ایران در رقابت‌های المپیک انتخاب شد.

به گزارش خبرآنلاین، در وزن 65 کیلوگرم با توجه به عملکرد ضعیف سید احمد محمدی در مسابقه‌های جام جهانی و تورنمنت ارمنستان و همچنین مصدومیت جدی این کشتی‌گیر، در نهایت میثم نصیری به عنوان آزادکار وزن 65 کیلوگرم ایران در رقابت‌های المپیک انتخاب شد.

نصیری به تازگی در تورنمنت ارمنستان موفق به کسب مدال نقره شد ؛اما محمدی در این تورنمنت از دور رقابت‌ها کنار رفت.

همچنین در وزن 125 کیلوگرم شورای فنی تصمیم گرفت کمیل قاسمی و پرویز هادی در رقابت انتخابی درون اردویی و یا حضور در یک مسابقه داخلی برای انتخاب آزادکار سنگین‌وزن ایران در رقابت‌های المپیک به روی تشک بروند. قرار است این دو کشتی‌گیر در حضور تماشاگران و خبرنگاران سه مرتبه رودرروی یکدیگر قرار بگیرند تا فرد پیروز به عنوان نماینده ایران انتخاب شود.

همچنین در وزن 97 کیلوگرم قرار است رضا یزدانی به تورنمنت اسپانیا اعزام شود تا در نهایت در خصوص این وزن نیز در آینده نزدیک تصمیم‌گیری صورت گیرد.

[ منبع این خبر سایت صراط، ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت صراط، ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها از طریق ایمیل h_a.1992@yahoo.com در ارتباط باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده