ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

واکنش دایی به جدایی طارمی و رضائیان از پرسپولیس

,h;kaعلی دایی می گوید حالا که رضائیان و طارمی جدا شدند نباید به آنها فحاشی کرد.
به گزارش تابناک ورزشی، رامین رضائیان و مهدی طارمی شب گذشته به شکلی ناگهانی از پرسپولیس جدا شدند تا خشم طرفداران از این دو بازیکن به صفحات مجازی کشیده شود.
حالا علی دایی در این خصوص نظر جالبی دارد و می گوید:رضاییان و طارمی تصمیم گرفته اند فوتبال خود را جای دیگری دنبال کنند. من می خواهم بگویم در این شرایط ما نباید در فضای مجازی به آنها حمله کنیم. در همه جای دنیا از این فضا استفاده های درست می شود اما متاسفانه ما آن را به ابزاری آسیب رسان تبدیل کرده ایم. به طور مثال در  دیگر کشورها افراد از فضای مجازی برای نزدیک شدن به هم استفاده می کنند اما ما هرچه دلمان می خواهد نثار یکدیگر می کنیم.

وی ادامه داد:اگر قبول کنیم که فوتبال حرفه ای شده باید بپذیریم که بازیکن یک روز می آید و یک روز می رود. رضاییان و طارمی هم به این تیم آمدند و زحمت کشیده اند و حالا تصمیم گرفته اند جای دیگری بازی  کنند این چه فضایی است که تا هستیم سلطان می شویم و وقتی که می رویم بدو بیراه نثارمان می شود.پرسپولیسی ها به جای ورود به این فضا باید به فکر جایگزین برای این نفرات باشند. با هجمه به راه انداختن و بدوبیراه گفتن چیزی درست نمی شود. یادمان نرود که هم رضاییان و هم طارمی سرمایه های فوتبالمان هستند. ما نباید این سرمایه ها را نابود کنیم.


[ منبع این خبر سایت تابناک ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تابناک ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها از طریق ایمیل h_a.1992@yahoo.com در ارتباط باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده