ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

کامرون : ‌مذاکرات برگزیت می‌تواند پیش از اجرای ماده ۵۰ معاهده لیسبون آغاز شود

کامرون : ‌مذاکرات برگزیت می‌تواند پیش از اجرای ماده ۵۰ معاهده لیسبون آغاز شود

به گفته کامرون و علیرقم موضع گیری ها به خلاف، مذاکرات برای خروج از اتحادیه اروپا می‌تواند پیش اجرای توافقنامه های بین المللی آغاز شود.

به گزارش ایلنا به نقل از رویترز، دیوید کامرون نخست وزیر بریتانیا عنوان داشته که جانشین او می‌تواند مذاکرات با اتحادیه اروپا در رابطه با خروج این کشور از این اتحادیه را پیش از اجرای رسمی ماده ۵۰ معاهده لیسبون شروع کند. این بیانات علیرغم اظهار نظرهای مخالف در این رابطه عنوان می شود.

وی افزود :"‌می‌گویند مذاکرات پس از روال‌های قانونی خروج انجام می‌گیرد. اما به اعتقاد من این قاعده در رابطه با نخست وزیر جدید صادق نبوده و او باید بتواند که با اشخاص و موسسات مرتبط در راستای صحیح به مذاکره بپردازد."

وی همچنین افزود که حفظ وحدت بریتانیا از اهمیت بالایی برخوردار است. وی این سخنان را در پاسخ به ابراز نگرانی‌ها در رابطه با خروج دولت‌های تشکیل دهنده این کشور پس از رای به خروج از بریتانیا عنوان کردند.

وی به پارلمان این کشور گفت: "‌حفظ وحدت بریتانیا از مسائل بسیار قابل اهمیت برای این کشور است."

[ منبع این خبر سایت ایلنا، بین الملل می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایلنا، بین الملل منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها از طریق ایمیل h_a.1992@yahoo.com در ارتباط باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده