ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

هشدار سپاه به اشرار شمال‌غرب کشور

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: در صورت تهدید مرزها مواضع تروریست‌ها را مجددا آماج گلوله قرار می دهیم. صراط: سردار رمضان شریف در گفتگو با باشگاه خبرنگاران، در مورد عملیات نیروی زمینی سپاه در شمال غرب کشور اظهار داشت: سردار پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران اعلام کردند و به مناطق هم جوار مرزی که جولانگاه تروریست‌ها بوده که از این ناحیه وارد مناطق مرزی ایران می‌شدند و ایجاد نا امنی و اذیت و آزار می‌کردند هشدار داده بود.

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ادامه داد: در اتفاق اخیر که در مهاباد رخ داد ضمن اینکه با تیم‌هایی که وارد خاک ایران شده بودند برخورد شد، هشداری نیز داده شد که اگر این موضوع تکرار شود ما مجبور خواهیم شد مقررهای تروریست ها در نزدیکی با مرز خود را مورد هدف قرار دهیم که این اقدام هم صورت گرفت.

وی تصریح کرد: تروریست‌ها به دلیل ضربه مهلکی که خوردند تلاش کردند که با تصویر سازی خود را مظلوم جلوه دهند و حتی تصاویری را منتشر کردند که مربوط به درگیری‌های دیگری در مناطق تحت سلطه آنها بود و اعلام شد که این مناطق مسکونی بوده است در حالی که در این منطقه‌ها هیچ خانواده‌ای زندگی نمی‌کند.

سردار رمضان شریف در بخش پایانی سخنانش خاطر نشان کرد: مناطق مذکور بیشتر پایگاه‌های چریکی تروریست‌ها در شمال غرب کشور بوده که این مناطق هدف گلوله‌ها قرار گرفته است و هیچ کسی در این مناطق زندگی نمی‌کرده و فقط تروریست‌ها و تجهیزات و ادوات آنها در این منطقه بوده‌اند.

[ منبع این خبر سایت صراط، سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت صراط، سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها از طریق ایمیل h_a.1992@yahoo.com در ارتباط باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده