ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

مردم تازه ازدست احمدی‌نژاد خلاص شده‌اند

کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری سال 92 شانس پیروزی احمدی‌نژاد را در انتخابات سال آینده اندک دانست. صراط: کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری سال 92 شانس پیروزی احمدی‌نژاد را در انتخابات سال آینده اندک دانست.

محمد غرضی در گفت‌وگو با «انتخاب» درباره احتمال ورود مجدد محمود احمدی‌نژاد به عرصه انتخابات ریاست‌جمهوری گفت: این که هر کسی انگیزه سیاسی داشته باشد، خوب است، یعنی باید یک آدم فعال و توانمند باشد که بتواند مردم را جمع کند و حرفش را به کرسی بنشاند که می‌توان گفت این از مشخصات یک جامعه خوب است.

کاندیدای انتخابات ریاست‌جمهوری سال 92 افزود: احمدی‌نژاد چون در دوره‌ای قدرت را چشیده، می‌داند چه کار کند. این که احمدی‌نژاد بتواند افرادی را دور و بر خودش جمع کند، مهم نیست. مهم بحث رای‌آوری است.

غرضی تصریح کرد: مردم تازه از دست احمدی‌نژاد خلاص شده‌اند. همان طور که ملاحظه فرمودید، در سال 92 روحانی فقط به یک علت رای آورد و آن هم این بود که مردم دیگر نمی‌خواستند به روش دوره احمدی‌نژاد زندگی کنند. بنابراین به تندروها رای ندادند. به نظر من چه چپ تند، چه راست تند هر کدام به صحنه 96 بیایند، به نفع آقای روحانی می‌شود به دلیل این که مردم به تندها رای نمی‌دهند.

او افزود: اصولگرایان در 10 سال گذشته همیشه دچار شکست شده و هرگز به توافق عمومی نرسیده‌اند. همیشه تعداد کاندیداهایشان زیاد شده است. لذا فکر می‌کنم در انتخابات آینده همین اتفاق نیز بیفتد، یعنی هم تندروها، هم میانه‌رو، چه چپ و چه راست کاندیداهای جدا معرفی می‌کنند.

کاندیدای سابق انتخابات ریاست‌جمهوری در پاسخ به این پرسش «انتخاب» که در جناح اصولگرای سنتی چه کسی رهبری این جریان را در دست باید بگیرد، گفت: بالاخره طیف راست سال‌هاست در کشور حضور دارد. به نظرم آقای ناطق و آقای روحانی از اصولگرایی فاصله گرفته‌اند.»

[ منبع این خبر سایت صراط، سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت صراط، سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها از طریق ایمیل h_a.1992@yahoo.com در ارتباط باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده