ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

واکنش دانشگاه علم و صنعت به اردوهای مختلط دانشجویی

ایلنا: دانشگاه علم و صنعت ایران اعلام کرد که هیچ مجوزی برای اردوهای مختلط صادر نکرده است و بنابراین مطالبی همچون «به اذعان مسئولان فرهنگی دانشگاه هفته‌ای دو بار اردوی مختلط برگزار شده» اساسا صحت ندارد.

واکنش دانشگاه علم و صنعت به اردوهای مختلط دانشجویی

به گزارش ایلنا، دانشگاه علم و صنعت ایران طی بیانیه‌ای اعلام کرد:‌ در ارتباط با مباحث مطروحه در زمینه برگزاری اردوهای مختلط در دانشگاه علم و صنعت ایران نکات زیر را به اطلاع می‌رساند:

دانشگاه علم و صنعت ایران اعلام می‌دارد؛ هیچ مجوزی برای اردوهای مختلط صادر نکرده است و بنابراین مطالبی همچون «به اذعان مسئولان فرهنگی دانشگاه هفته‌ای دو بار اردوی مختلط برگزار شده» اساسا صحت ندارد. لازم به ذکر است کلیه اردوهای فرهنگی، تفریحی و مشاورهای مطابق با دستورالعمل اجرائی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و با حضور ناظرین مربوطه برگزار می‌شود.

در مورد کلیه سفرهای آموزشی و پژوهشی که خارج از شمول دستورالعمل اردوهای وزارت علوم، تحقیقات و فناوری می‌باشد، دانشگاه به منظور نظارت بیشتر، طی روند چند سال اخیر، درخواست سفرهای آموزشی-پژوهشی را طبق فرم‌های طراحی شده با تایید استاد درس، مدیر گروه آموزشی، مدیر فرهنگی و رئیس دانشکده و ارائه لیست تایید شده کلاس توسط آموزش در کمیته منتخب شورای فرهنگی با حضور نماینده محترم نهاد رهبری و مدیر امور فرهنگی بررسی و تایید می‌کند.

مجددا تصریح می‌شود؛ دانشگاه همواره خود را مقید به حفظ ارزش‌ها با توجه ویژه و مستمر به فرمایشات مقام معظم رهبری و رعایت مقررات دانسته و در این راستا همواره ضوابط را اجرا نموده و اجازه هیچگونه تخلفی را نمی‌دهد.

لازم به ذکر است در مورد دغدغه دانشجویان گرامی به جهت حفظ ارزش‌ها تردیدی نیست، اما در انتشار عکس هائی که هیچ ارتباطی با برنامه‌های دارای مجوز دانشگاه نداشته و یا ذکر مطالب خلاف واقعیت، قطعا اقدامی شایسته در جهت دفاع از ارزش‌ها محسوب نمی‌شود.

[ منبع این خبر سایت ایلنا، اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایلنا، اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها از طریق ایمیل h_a.1992@yahoo.com در ارتباط باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده