استقرار هیئت بازرسی در سازمان‌های ساماندهی مشاغل و ورزش شهرداری

ایلنا: هیئت بازرسی سازمان بازرسی کل کشور در سازمان ساماندهی مشاغل و سازمان ورزش شهرداری تهران مستقر شده است.

استقرار هیئت بازرسی در سازمان‌های ساماندهی مشاغل و ورزش شهرداری

به گزارش ایلنا، هیئت بازرسی امور وزارت کشور و شهرداری‌ها (گروه خدماتی و فنی شهرداری) از تاریخ ۹۵/۰۳/۲۲ لغایت ۱۹۵/۶/۱۷ در سازمان ورزش شهرداری تهران با موضوع «بررسی عملکرد سازمان ورزش شهرداری تهران» مستقر است.

چنانچه کارکنان و شهروندان در خصوص عملکرد و اقدامات این دستگاه اجرایی شکایت یا اعلاماتی دارند می‌توانند به هیئت بازرسی مستقر (واقع در خ آزادی نرسیده به یادگار امام نبش شهرداری منطقه ۱۰ سازمان ورزش) مراجعه و یا با شماره تلفن گویای ۱۳۶ و یا با شماره تلفن ۶۶۰۵۱۵۵۸ تماس حاصل فرمایند. همچنین سامانه رسیدگی به شکایات سازمان بازرسی کل کشور به‌ نشانی اینترنتیhttp://shekayat.bazresi.ir آماده دریافت شکایات و اعلامات شهروندان محترم در این زمینه است.

علاوه بر این، هیئت بازرسی امور وزارت کشور و شهرداری‌ها (گروه خدماتی و فنی شهرداری) از تاریخ -۹۵/۳/۲۲ لغایت ۹۵/۶/۱۷در سازمان ساماندهی مشاغل شهرداری تهران با موضوع «بررسی عملکرد شهرداری تهران در نحوه واگذاری و ساماندهی کیوسک‌های سطح شهر تهران در سه سال اخیر» مستقر است.

چنانچه کارکنان و شهروندان در خصوص عملکرد و اقدامات این دستگاه اجرایی شکایت یا اعلاماتی دارند می‌توانند به هیئت بازرسی مستقر (واقع در خیابان گاندی کوچه یکم شماره ۱۷ طبقه ۴) مراجعه و یا با شماره تلفن گویای ۱۳۶ و یا با شماره تلفن ۸۸۷۸۰۱۸۸ تماس حاصل فرمایند.

ضمناً؛ سامانه رسیدگی به شکایات سازمان بازرسی کل کشور به‌ نشانی اینترنتیhttp://shekayat.bazresi.ir آماده دریافت شکایات و اعلامات شهروندان محترم در این زمینه است.

 

[ منبع این خبر سایت ایلنا، اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «استقرار هیئت بازرسی در سازمان‌های ساماندهی مشاغل و ورزش شهرداری» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایلنا، اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغاتX