ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

«خواهران پاپن»، «ترنسمی‌تر‌ها» و «سزارین» در تماشاخانه استاد انتظامی

«خواهران پاپن»، «ترنسمی‌تر‌ها» و «سزارین» در تماشاخانه استاد انتظامی

تماشاخانه استاد انتظامی خانه هنرمندان ایران از ۱۰ تیر میزبان سه نمایش «خواهران پاپن»، «ترنسمی‌تر‌ها» و «سزارین» است.

به گزارش ایلنا؛ تماشاخانه استاد انتظامی خانه هنرمندان ایران از ۱۰ تیر میزبان سه نمایش «خواهران پاپن» به کارگردانی و نویسندگی مریم مالمیر، «ترنسمی‌تر‌ها» به کارگردانی و نویسندگی حمیدرضا مهنانی و «سزارین» به نویسندگی آرین لطفعلیان و کارگردانی محمد رضا تک زارع است.

نمایش «خواهران پاپن» به کارگردانی و نویسندگی مریم مالمیر که اقتباسی از کلفت‌های ژان ژنه است، ۱۰ تا ۳۰ تیر هر روز از ساعت ۲۱ با بازی ساناز روشنی، رکسانا قاری و مونا سهراب حقیقت در تماشاخانه استاد انتظامی روی صحنه می‌رود.

نمایش «ترنسمی‌تر‌ها» به کارگردانی و نویسندگی حمیدرضا مهنانی نیز با بازی سعید سالمی، شیده بیگ، حمیدرضا مهنانی ۱۰ تا ۳۰ تیر هر روز از ساعت ۱۸ در تماشاخانه استاد انتظامی روی صحنه می‌رود.

نمایش «سزارین» به نویسندگی آرین لطفعلیان و کارگردانی محمد رضا تک زارع ۱۰ تا ۳۰ تیر هر روز از ساعت ۱۹: ۳۰ در تماشاخانه استاد انتظامی روی صحنه می‌رود.

[ منبع این خبر سایت ایلنا، فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایلنا، فرهنگی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها از طریق ایمیل h_a.1992@yahoo.com در ارتباط باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده