ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

برگزاری نمایشگاه خدمات شهری همزمان با برگزاری اجلاس جهانی شورا‌ها

ایلنا: دبیر اجرایی نخستین اجلاس جهانی شورا‌ها و شهرداران گفت: نمایشگاه‌ها زمینه‌ساز موثر جذب دوباره شرکت‌ها و سازمان‌ها شده و تامین اهداف بزگزارکنندگان، غرفه‌داران و بازدیدکنندگان را به دنبال خواهد داشت.

برگزاری نمایشگاه خدمات شهری همزمان با برگزاری اجلاس جهانی شورا‌ها

به گزارش ایلنا، دبیر اجرایی نخستین اجلاس جهانی شورا‌ها و شهرداران گفت: با توجه به اهمیت اهداف اجلاس جهانی شورا‌ها و شهرداران و ارتباط موضوعی آن با اهداف سازمان‌ها و شرکت‌های فعال در بخش مدیریت شهری، نمایشگاه خدمات شهری در حاشیه این اجلاس بر گزار می‌گردد تا گام موثر دیگری در راستای انعکاس اهداف این سازمان‌ها وشرکت‌های فعال به مخاطبان ملی و بین‌المللی برداشته شود.

کاظمینان با اشاره به اینکه نمایشگاه‌ها نقش بسیار مهمی را در بازار رقابتی امروز ایفا می‌کنند، افزود: نمایشگاه‌ها زمینه‌ساز موثر جذب دوباره شرکت‌ها و سازمان‌ها شده و تامین اهداف بزگزارکنندگان، غرفه‌داران و بازدیدکنندگان را به دنبال خواهد داشت، نمایشگاه مکانی برای شناخت بهتر مشتریان احتمالی و فعلی بوده تا مشارکت کنندگان به اهداف خود دستب یابند و موقعیت خود را در بازار تثبیت کنند.

وی همچنین نمایشگاه را منابع موثر برای گردآوری اطلاعات مختلف جهت مدیریت بهتر و برنامه‌ریزی اصولی برشمرد و ادامه داد: از مهم‌ترین آثار نمایشگاه افزایش حجم مبادلات بازرگانی بوده و حتی محققان توسعه بازار نیز معتقدند که شرکت‌های موفق و بزرگ دنیا حضور در نمایشگاه بین المللی را فرصت طلایی برای ایجاد ارتباط، اطلاع‌رسانی و پیشبرد فروش می‌دانند، حضور شرکت‌ها در نمایشگاه‌های بین‌المللی می‌تواند بر فروش، جذب مشتری، ایجاد نام و شهرت تجاری‌، تبلیغات برای محصولات شرکت و همچین افزایش حجم مبادلات تاثیر گذاشته و در این ارتباط برگزاری نمایشگاه خدمات شهری این اجلاس روزنه درخشان دیگری در کشور است. سازمان‌ها و شرکت‌های حوزه‌های مختلف شهری با معرفی خدمات، ایده‌، خلاقیت و طرح‌های مرتبط موضوعی خود به این اهداف ارزمشمند دست یابند و همراه با موفقیت خود، توسعه و اقتداری را هم رقم زنند.

کاظمینان در ادامه این مطلب تصریح کرد: رسیدن به بازارهای گسترده جهانی، مستلزم حرکت به سوی اقتصاد باز، بکارگیری استراتژی‌های جهش صادراتی و نگاه مدبرانه به نیاز‌ها و خواسته‌های مشتریان گوناگون در بازارهای مختلف و توفیق در دستیابی به این هدف، نیازمند حضور پررنگ بخش‌های مرتبط در بازارهای مختلف می‌باشد، چرا که یکی از سکوهای بسیار مهم در معرفی و شناسایی توانایی‌ها و قابلیت‌های فنی واحدهای تولیدی و خدماتی، نمایشگاه‌ها است.

دبیر اجرایی نخستین اجلاس جهانی شورا‌ها و شهرداران اظهار داشت: با توجه به گستردگی موضوعی و محوریت برگزاری اجلاس، مخاطبان و اهداف حوزه‌های مختلف مدیریت شهری، موقعیت مکانی نمایشگاه خدمت شهری اجلاس در سه گروه A تا C برنامه‌ریزی و غرفه‌های ویژه و اختصاصی با شرایط منحصر به فرد برای مشارکت کنندگان و نیز شرکت‌های خارجی در نظر گرفته شده است.

کاظمیان در ادامه با تاکید توجه این اجلاس به اهمیت موضوع انتقال تجربیات علمی، تخصصی و کاربردی صاحبنظران بین‌المللی در دستیابی زودهنگام به توسعه مدیریت شهری کشور همگام با پیشرفت این حوزه در جهان گفت: ‌ این اجلاس از شهرداران و روسای شورای شهرهای سراسر جهان از جمله بارسلونا اسپانیا، برلین آلمان، پاریس فرانسه، ملبورن استرالیا، سئول کره جنوبی، رم ایتالیا، بروکسل بلژیک، پراگ جمهوری چک و سایر شهرهای جهان دعوت به عمل آورده است و مدیران ملی از جمله ریاست محترم جمهوری، وزاری محترم کشور، راه و شهرسازی، فناوری اطلاعات؛ بیش از ۱۰۰ سرمایه‌گذار فعال ملی و بین‌المللی از کشور انگلستان، آمریکا، ایتالیا، ترکیه، کره جنوبی، گرجستان، سوییس، چین در تالار مذاکرات سرمایه‌گذاری اجلاس حضور دارند.

وی همچنین به طرح ۵ ساله اجلاس جهانی شورا‌ها و شهرداران که بعد از برگزاری نخستین اجلاس در ۳۰ و ۳۱ تیر ۹۵، در سال‌های آتی، ۲۰۱۷ الی ۲۰۲۰، به ترتیب با محوریت گردشگری، محیط زیست شهر، مدیریت بحران، شهر هوشمند برگزار خواهد شد اشاره نمود و افزود: بیش از ۳۰ پنل، نشست و سمینار تخصصی با محورهای ویژه و متنوعی در تمامی حوزه‌های اساسی مدیریت شهری با حمایت علمی سازمان‌های ذیربط هر پنل در این اجلاس برگزار می‌گردد و گزارش و مصوبات این مباحث علمی جهت اجرایی شدن آن به مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی ارسال خواهد شد.

دبیر اجرایی اجلاس جهانی شورا‌ها و شهرداران در بخش پایانی سخنانش بار دیگر اهمیت حضور گسترده شورا‌ها و شهرداران سراسر کشور، شهرداران خارجی، مدیران ارشد مدیریت شهری، سازمان‌ها و دیگر نهادهای مرتبط با موضوع اجلاس را بیان نمود و برگزاری نمایشگاه خدمات شهری را فرصت مناسبی برای شرکت‌های فن‌آور و سازمان‌ها در حوزه شهر و خدمات شهری دانست و اظهار داشت: این شرکت‌ها و سازمان‌ها قادر خواهند بود خدمات، محصولات، نوآوری، تکنولوژی و ایده و خلاقیت خود را در نمایشگاه جنبی این اجلاس در برج میلاد، در کنار سایر شرکت‌های معتبر داخلی و خارجی و همچنین در سالن ویژه با عنوان کارگاه ارائه محصول، معرفی نمایند.

کاظمینان افزود: ‌ امید است برگزاری اجلاس جهانی شورا‌ها و شهرداران همراه با بخش‌های ویژه، اختصاصی و کاربردی خود نقطه عطفی در توسعه چشمگیر مدیریت شهری کشور باشد و مخاطبان نمایشگاه این اجلاس نیز با حضور و مشارکت خود، از این فضای مهیای توسعه خدمات و بازار، حداکثر بهره را داشته باشند.

قابل ذکر است این اجلاس با حمایت و همکاری شورای عالی استان‌ها، شورای اسلامی شهر تهران، شهرداران تهران، شورای عالی شهرسازی و معماری ایران، وزارت‌خانه‌های راه و شهرسازی، ‌ ارتباطات و فن آوری اطلاعات، فرهنگ و ارشاد اسلامی، ‌امور خارجه ایران، ورزش و جوانان، اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران و انگلیس، اتاق بازرگانی ایران و سوئد؛ سایر سازمان‌های ذیربط مدیریت شهری و دانشگاه‌های سراسر کشور، با حضور قریب به ۱۸۰۰ نفر از مدیران شهری، اعضای شورای اسلامی شهر و شهرداران سراسر کشور، شهرداران خارجی، اساتید نخبه ملی و بین‌المللی، با همت مرکز همایش‌های بین‌المللی توسعه داتیس، ۳۰ و ۳۱ تیرماه ۹۵ در مرکز همایش‌های بین‌المللی برج میلاد تهران برگزار می‌‌شود.

[ منبع این خبر سایت ایلنا، اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایلنا، اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها از طریق ایمیل h_a.1992@yahoo.com در ارتباط باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده